Wielki SUKCES Instytutu Socjologii UKSW!!!

Drodzy Państwo, Koledzy, Studenci i Sympatycy,

Już w ubiegłym roku Instytut Socjologii odniósł ogromny sukces. Znaleźliśmy się na 7. miejscu w rankingu „Perspektyw”. Było to równocześnie 3. miejsce w Warszawie. Jak wiadomo, oferta studiów na kierunku socjologii w Polsce jest bogata. Dziś odnosimy sukces jeszcze większy. W tym samym rankingu znaleźliśmy się na 5. miejscu!!!

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego zasłużonego tryumfu: Władzom Rektorskim i Dziekańskim, za ich pomoc i wsparcie, nauczycielom akademickim, pracownikom dziekanatu i – szczególnie miłym sercu Dyrekcji - STUDENTOM! Osobiste podziękowania dla moich współdyrektorek: dr Anny Linek i dr Marty Luty-Michalak.

Jak wieszcz kazał, „wylatujemy ponad poziomy”, ale jeśli przy tej okazji całkiem „nie odlecimy”, to aż strach pomyśleć, co może wydarzyć się w przyszłym roku.

Dla Wszystkich GRATULACJE!!! i najlepsze życzenia. Jest to czas satysfakcji.

W imieniu Dyrekcji Instytutu Socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie,

Krzysztof Wielecki

Link do rankingu kierunków studiów PERSPEKTYWY 2019 (w kategorii socjologia) >>>