Podpisanie umowy ramowej o partnerstwie strategicznym oraz współpracy Instytutu Socjologii UKSW i GfK

Dnia 9 maja br. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie podpisano umowę ramową o partnerstwie strategicznym i współpracy z koncernem GfK. Uniwersytet reprezentowali Rektor UKSW Jego Magnificencja ks. prof. zw. dr hab. Stanisław Dziekoński, dyrektor Instytutu Socjologii ks. prof. zw. dr hab. Sławomir H. Zaręba oraz pracownicy Instytutu - dr Rafał Wiśniewski i mgr Marcin Zarzecki. Po stronie koncernu umowę sygnowała Pani Agnieszka Sora – Członek Zarządu, w obecności Pani Dyrektor Katarzyny Żakowskiej i Pani Dyrektor Sylwii Nowak.

GfK jest globalnym koncernem badawczym, posiadającym filie w ponad 100 krajach na 5 kontynentach. W światowym rankingu koncernów w sektorze Badania i Rozwój znajduje się na 4 miejscu na świecie. Umowa umożliwi kooperację w zakresie przedsięwzięć badawczych i analitycznych między zespołami GfK i Instytutu Socjologii.