Konkurs fotografii socjologicznej 2017 "Ludzkie oblicze sportu"

Koło Naukowe Studentów Socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Centrum Myśli Jana Pawła II zapraszają na Konkurs Fotografii Socjologicznej.

Główną ideą konkursu jest odkrycie i uwypuklenie "ludzkiego oblicza sportu", czyli ukazanie człowieka, który bierze aktywny udział w zdarzeniach sportowych, ale także pokazanie tego aspektu sportu, który łączy lub dzieli jednostki, grupy, a nawet całe społeczeństwa.

Interesują nas zdjęcia obrazujące wpływ sportu i kultury fizycznej na człowieka; zdjęcia, które uchwycą tę ludzką twarz sportowej rywalizacji, trud i poświęcenie jednostek w imię sportu itp., ale także te, które ukażą mroczną stronę sportu w odniesieniu do człowieka - czyli podziały, błędnie zrozumiane przesłanie oraz wiele, wiele innych.

Zdjęcie wraz z opisem prosimy przesłać na adres:

socjologiasportu2017@gmail.com do 20 kwietnia 2017 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 10 maja 2017 r.

Zapraszamy do udziału!

Miło nam poinformować, że patronat nad konkursem objęły portale: MojaSocjologia.pl oraz fotografuj.pl