Ogłoszenia dla studentów

Odrabianie seminarium licencjackiego prowadzonego przez dr Joannę Wrpblewską-Skrzek

W ramach odrabiania seminarium licencjackiego z dnia 7 października 2019 r. dr Joanna Wróblewska-Skrzek zaprasza studentów na konsultacje w dniu 4 listopada br. o godz 14:45 w pokoju 412.

-----

Odwołanie dyżuru dr Olgi Kotowskiej-Wójcik w dniu 23.10.2019 r. (środa)

W dniu 23 października br. (środa) dyżur dr Olgi Kotowskiej-Wójcik, pełnomocnika ds. praktyk na kierunku Socjologia, zostaje odwołany z powodu wyjazdu służbowego. W sprawach pilnych proszę o kontakt mailowy.

-----

Jednorazowe przesunięcie terminu dyżuru mgr Agaty Rozalskiej w dniu 09.10.2019 r. (środa)

Niniejszym informujemy, że w dniu 9 października br. (środa) konsultacje dla studentów prowadzone przez mgr Agatę Rozalską są jednorazowo przesunięte na godz. 13:00 - 14:30. Sala bez zmian.

-----

Odwołanie zajęć dr Joanny Wróblewskiej-Skrzek w dniu 07.10.2019 r. (poniedziałek)

Niniejszym informujemy, że z powodu hospitalizacji dziecka wszystkie zajęcia dydaktyczne dr Joanny Wróblewskiej-Skrzek w dniu 7 października br. (poniedziałek) są odwołane. Zajęcia zostną odpracowane w ustalonym terminie.

-----

Odwołanie zajęć dr Marty Luty-Michalak w dniu 07.10.2019 r. (poniedziałek)

Niniejszym informujemy, że z powodu choroby wszystkie zajęcia dydaktyczne dr Marty Luty-Michalak w dniu 7 października br. (poniedziałek) są odwołane.