Awans Instytutu Socjologii w najnowszym rankingu edukacyjnym "Perspektywy" | Instytut Socjologii

Awans Instytutu Socjologii w najnowszym rankingu edukacyjnym "Perspektywy"

Trzecie miejsce w Warszawie i siódme w Polsce! Dobra wiadomość dla studentów socjologii UKSW. W ostatnim rankingu "Perspektyw" nasza socjologia znalazła się na trzecim miejscu w Warszawie i siódmym w Polsce. Rok temu byliśmy na 13. miejscu, a wcześniej w ogóle nie kwalifikowaliśmy się do rankingu. Ogromne gratulacje i podziękowania dla Wszystkich Pracowników Instytutu, naukowych i administracyjnych! Szczególne podziękowania kieruję do moich poprzedników: ks. prof. zw dra hab. Sławomira H. Zaręby i dra Marcina Zarzeckiego, którzy długo i ciężko pracowali na ten sukces, najpierw jako dyrektorzy, a teraz z wysokości stanowisk dziekańskich. Wielkie podziękowania kieruję też do dra hab. Rafała Wiśniewskiego, prof. UKSW - mojego bezpośredniego poprzednika na stanowisku dyrektora Instytutu, a wcześniej jego zastępcy. Gratulacje dla zastępczyń dyrektora, które na codzień ciężko pracują kierując Instytutem - dr Marty Luty-Michalak i dr Anny Linek - oraz sekretarza Instytutu, mgr Agaty Rozalskiej, a także wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu. A przede wszystkim gratuluję i przesyłam podziękowania  dla studentów,  iż nam uwierzyli w gorszych czasach i z nami na tak wysokie miejsce zapracowali.

Krzysztof Wielecki

Dyrektor Instytutu Socjologii