Strategiczny dla polityki społecznej w Polsce projekt realizowany przez zespół ks. prof. Sławomira H. Zaręby

Projekt pt. „Profesjonalizacja usług asystenckich i opiekuńczych dla osób niesamodzielnych - nowe standardy kształcenia i opieki" realizowany jest przez zespół UKSW w Warszawie (ks. prof. dr hab. Sławomir H. Zaręba - kierownik projektu oraz ks. prof. dr hab. Stanisław Dziekoński, ks. prof. dr hab. Andrzej Najda, dr Marek Kulesza, dr Agnieszka Regulska, dr Marta Luty-Michalak i dr Marcin Zarzecki). Projekt realizowany jest w partnerstwie z Instytutem Pracy i Spraw Socjalnych oraz Stowarzyszeniem Niepełnosprawni dla Środowiska EKON. Czytaj więcej »

Pożegnanie ks. prof. dra hab. Witolda Zdaniewicza SAC (1928-2017)

Seminarium Ceteris Paribus i ESN UKSW

Instytut Socjologii organizatorem międzynarodowej konferencji ISSR w 2019 r.

Miło nam poinformować, że propozycja Instytutu Socjologii UKSW w Warszawie, dotycząca organizacji międzynarodowej konferencji naukowej ISSR w 2019 roku, zwyciężyła! Będzie to znaczące wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Decyzja zapadła na tegorocznej konferencji ISSR, która na przełomie czerwca i lipca odbywała się w Lozannie (Szwajcaria). Kandydaturę UKSW zaprezentowali prof. Maria Sroczyńska oraz ks. dr Artur Wysocki. Doceniono wszechstronność przygotowanej oferty oraz potencjał rozwojowy naszego Instytutu Socjologii. Czytaj więcej »

Odwołanie zajęć dr Olgi Kotowskiej-Wójcik

Wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz konsultacje dla studentów (dyżur) prowadzone przez dr Olgę Kotowską-Wójcik zostają odwołane w poniedziałki 9 i 16 października oraz w środy 11 i 18 października.

Jubileusz Profesora Andrzeja Wójtowicza

Odwołane zajęcia dr Anny Linek w dniach 4-5 października (środa i czwartek)

Wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz konsultacje dla studentów dr Anny Linek w dniach 4-5 października br. (środa-czwartek) zostają odwołane.

Przedłużenie terminu złożenia prac dyplomowych

Niniejszym informujemy, że w związku z czasowym wyłączeniem niektórych serwisów - decyzją Dziekana WNHiS, ks. prof. zw. dra hab. Sławomira H. Zaręby - termin złożenia prac dyplomowych został przedłużony do 6 października br. (piątek).

Program konferencji - "Reformacja w Polsce. Konfrontacje społeczne i historyczne" - 20.10.2017

Niniejszym zapraszamy do lektury programu ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. "Reformacja w Polsce. Konfrontacje społeczne i historyczne", która odbędzie się w dniu 20 października br. (piątek) w murach naszej uczelni.

"Reformacja w Polsce. Konfrontacje społeczne i historyczne" - program

Syndicate content