Odwołanie zajęć ks. prof. dra hab. Jarosława Korala w dniu 12 grudnia br. (wtorek)

Ks. prof. dr hab. Jarosław Koral odwołuje zajęcia dydaktyczne oraz dyżur w dniu 12.12.2017 r. (wtorek).

Odwołanie dyżuru dr Jolanty Pakulskiej w piątek 8 grudnia 2017

Dyżur dr Jolanty Pakulskiej - Kierownika Studiów Niestacjonarnych (kierunek Ekonomia) - zostaje odwołany w piątek 8 grudnia br.

Odwołanie zajęć dra Tomasza M. Korczyńskiego w dniu 04.12.2017 r. (poniedziałek)

Zajęcia dra Tomasza M. Korczyńskiego w dniu 04.12.2017 r. (poniedziałek) zostają odwołane z powodu choroby prowadzącego. Odpracowanie zajęć nastąpi w środę 6 grudnia br. o godz. 11:30, natomiast o godz. 10:45 przewidziany jest dyżur (konsultacje).

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

The Second Seminar in the series "Margaret Archer's Critical Reality", December 4, Library of the Faculty of Historical and Social Sciences of UKSW

The Institute of Sociology of Cardinal Stefan Wyszyński University Department of Social Thought and Doctoral Studies for Sociology is pleased to announce the Second Seminar in the series "Margaret Archer's Critical Reality" under the auspices of the Vice-Rector of UKSW prof. hab. Anna Fidelus, Dean of the Faculty of Historical and Social Sciences x. prof. dr hab.

Zaproszenie na wykłady monograficzne w języku angielskim

W dniach 4.12 – 9.12. 2017 r. odbędą się wykłady monograficzne w języku angielskim (6 pkt. ECTS) na temat: „Globalization and Geo-economics”. Przeprowadzi je  pCzytaj więcej »

Syndicate content