Targi pracy dla studentów UKSW

Nieczynny dziekanat Instytutu Nauk Socjologicznych

Niniejszym informujemy, że w dniach 14-15.11.2019 r. (czwartek - piątek) dziekanat Instytutu Nauk Socjologicznych jest nieczynny. W ważnych sprawach zapraszamy do pok. 226.

Zaproszenie na wykład otwarty

Kondolencje dla Pana Profesora Radosława Zenderowskiego

Godziny rektorskie w dniu 31.10.2019 r. (czwartek)

W związku z obchodami dnia Wszystkich Świętych, w dniu 31 października 2019 r. (czwartek) od godziny 15:00 odwołuje się wszystkie zajęcia dydaktyczne dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Zaproszenie na konferencję naukową "Znane i nieznane oblicza starości..." - 05.12.2019 r., SGGW, Warszawa

Niniejszym serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji naukowej "Znane i nieznane oblicza starości jako obszar wyzwań dla społeczeństw XXI wieku" (trzecia edycja), która odbędzie się w dniu 5 grudnia br. w SSGW. Termin przesyłania zgłoszeń został przedłużony do dnia 30.10.2019 r.

Wszelkie infotmacje znajdują się na stronie konferencji >>>

Wykład w języku angielskim - "Impact of Trump politics on the international Economy"

Szanowni Państwo,

Jutro, tj. 15 października 2019 roku, w sali 106 w budynku 23 przy ulicy Wóycickiego 1/3, o godzinie 11:30, odbędzie się wykład w języku angielskim, wygłoszony przez prof. Karla Viehe, reprezentującego Eurasian Business Council, na temat "Impact of Trump politics on the international Economy".

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam.

dr Piotr Komorowski
Katedra Finansów

Rekrutacja uzupełniająca na wyjazdy na studia w ramach programu ERASMUS+ 2019/2020

Zapraszamy studentów i doktorantów Instytutu Socjologii do udziału w programie wymiany międzynarodowej ERASMUS+. Rekrutacja uzupełniająca na semestr letni 2019/2020 została uruchomiona. Czytaj więcej »

Dyżur pełnomocnika ds. praktyk studenckich na kierunku ekonomia - dr Magdaleny Hryniewickiej

Niniejszym informujemy, że dyżur pełnomocnika ds. praktyk na kierunku ekonomia - dr Magdaleny Hryniewickiej, odbędzie się dnia 18 września br. (środa) g. 10.00, sala 103.